Skip to content
osiedle ogrody romanów w łodzi

Osiedle "Ogrody Romanów" - Łódź

Osiedle „Ogrody Romanów” w Łodzi – Etap I i II

Domy położone są na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Ogrody Romanów w Łodzi. Osiedle znajduje się w północno – zachodniej części Łodzi na granicy z Aleksandrowem Łódzkim z idealnym wyjazdem w kierunku Poznania, Wrocławia i Gdańska. Dojazd samochodem do centrum Łodzi poprzez ulicę Romanowską i Aleksandrowską zajmuje ok.10 minut. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw oraz prywatne przedszkole. Przy osiedlu znajduje się kompleks obiektów sportowych. Kompleks ten obejmuje kort tenisowy, boisko do gry w piłkę nożną z nawierzchnią ze sztucznej trawy, boisko do gry w piłkę siatkową i koszykową. Obok tych boisk znajduje się mini „skate park” oraz mała architektura do różnych gier zespołowych.

Na sąsiednim Osiedlu „Zielony Romanów” działa lokalny pasaż handlowy z punktami usługowymi, piekarnią, szkołą językową, fitness klubem i pocztą.

W najbliższej okolicy znajdują się niewielkie markety handlowe (Biedronka, Intermarche i Lidl).

NASZE DOMY to funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o komforcie, prywatności i spokoju, a jednocześnie z dostępem niemal na wyciągniecie ręki do szeroko rozumianych usług i terenów rekreacyjnych. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które na pierwszym miejscu stawiają na spokój i bezpieczeństwo.

ETAP I

ETAP II

Osiedle „Ogrody Romanów” w Łodzi – Etap III

W grudniu 2016 roku rozpoczęliśmy kolejny – III etap budowy osiedla Ogrody Romanów pod wdzięczną nazwą „mieszkanie z ogródkiem”. Jest to przedsięwzięcie polegające na realizacji dwóch zespołów budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w których znajduje się łącznie 17 dwupoziomowych lokali mieszkalnych.

ETAP III

ADRES BIURA W ŁODZI

ul. Romanowska 55E lok. 17
91-174 Łódź

TELefon DO BIURA W ŁODZI

tel:  663 490 722

tel:  600 269 924 – bliźniaki

tel / fax:  42 712 63 31

E-MAIL do biura w Łodzi

e-mail:  romanow@pkm.waw.pl