Skip to content
dom seniora łódź

Dom Seniora - Łódź

Dom Seniora w Łodzi

Z uwagi na wzrastające zapotrzebowanie na opiekę nad osobami starszymi planujemy budowę Domu Seniora.

Oferta zamieszkania w zespole mieszkaniowym z szeroko rozwiniętym zapleczem socjalnym i medycznym, a także z możliwością korzystania z różnorodnych usług pomocniczych i opieki, skierowana jest w zasadzie do wszystkich grup społecznych, ale przede wszystkim do seniorów i ludzi w podeszłym wieku.

Kompleks mieszkaniowy powstanie tuż obok osiedla domów wielorodzinnych Zielony Romanów. Będzie składał się z trzech, połączonych w jeden zespół budynków. W każdym z budynków będą znajdowały się mieszkania do wynajęcia a także dodatkowe funkcje kompleksu. Mieszkania będą dwu-, trzy- i czteroosobowe, z odrębnymi pokojami dla każdego z mieszkańców i ze wspólną kuchnią i łazienką. Wszystkie pokoje lub mieszkania będą dodatkowo wyposażone w elektroniczne systemy wzywania pomocy i komunikacji, a także systemy ostrzegania pożarowego.

Oprócz mieszkań o różnych wielkościach, położeniach i możliwym dodatkowym wyposażeniu zwiększającym bezpieczeństwo i komfort, proponujemy szeroką gamę pomieszczeń i powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych umożliwiających czynne oraz interesujące formy spędzania wolnego czasu. W razie potrzeby istnieje możliwość organizacji pomocy w różnych dziedzinach życia i zdrowia, umożliwiające integrację i aktywny udział w życiu codziennym.
Osiedle zlokalizowane będzie w zachodnio – północnej części miasta Łodzi.

ADRES BIURA W ŁODZI

ul. Romanowska 55E lok. 17
91-174 Łódź

TELefon DO BIURA W ŁODZI

tel:  663 490 722

tel:  600 269 924 – bliźniaki

tel / fax:  42 712 63 31

E-MAIL do biura w Łodzi

e-mail:  romanow@pkm.waw.pl